Shadows of Tokyo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadows of Tokyo RPG

Tokyo'nun doğa üstü yüzünü keşfe davet eden bir rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Duyuru

YazarMesaj
Wilhelmina Tepes
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Wilhelmina Tepes

Lakap : Mina
Yaşadığı Yer : Tokyo

Duyuru Empty
MesajKonu: Duyuru   Duyuru EmptyC.tesi Nis. 15, 2017 10:55 pm

Sitede yapılan olan birkaç değişiklik sebebiyle mevcut olan kurguda yeni düzende değişecektir. Bu sebeple sitede mevcut olan İşleyiş ve Yönetim Kadrosu başlıklı yazıyı bütün üyelerin tekrar okumasını özenle tavsiye ederim.

Yapılan değişiklikler ana başlıklar halinde; aktif olmayan kullanıcılar ve model listesi üzerinedir.
Wilhelmina Tepes
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Wilhelmina Tepes

Lakap : Mina
Yaşadığı Yer : Tokyo

Duyuru Empty
MesajKonu: Duyuru   Duyuru EmptyC.tesi Nis. 22, 2017 7:25 pm

20.04.2017 Tarihinde yapılan site kurgu değişikliği sebebiyle, daha önceki işleyiş hakkında da bir takım değişikliklere gidilmiştir.

Modellerin sürekli korunması kaldırılmış olup, 1 (bir) ay süre boyunca giriş yapmamış kullanıcıların modelleri aktif olan kullanıcılar tarafından alınıp kullanılabilecektir. Model listesi kurgu değişimiyle birlikte sıfırlanmış olup modellerin tekrardan yazılması gerekmektedir. Ayrıca kurguda devamlılık göstermeyen karakterler soylu vampir kurgusundan  azledileceklerdir.

Bu değişikliklerin tüm site halkı tarafından okunulduğu kabul edilip, bu uyarı ardından gelen itirazlar kabul görmeyecektir.

-Irmak.

Son düzenlenme tarihi: 22. 04. 2017

Duyuru
1 sayfadaki 1 sayfası