Shadows of Tokyo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadows of Tokyo RPG

Tokyo'nun doğa üstü yüzünü keşfe davet eden bir rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Büyücü Başvuruları

+4
Park Soo Ha
Lacie Baskerville
Noitan Igami
Wilhelmina Tepes
8 posters
YazarMesaj
Wilhelmina Tepes
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Wilhelmina Tepes

Lakap : Mina
Yaşadığı Yer : Tokyo

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptyÇarş. Nis. 20, 2016 5:36 pm

Büyücü başvurularını bu formu doldurarak bu başlık altından gerçekleştiriniz.

Karakter ismi:
Kurgunuz:
Eğitim seviyeniz:

*Büyücüler hakkındaki bilgilendirmeler için buraya
Noitan Igami
Rütbesiz
Rütbesiz
Noitan Igami

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 04, 2016 1:13 am

Karakter ismi: Noitan Igami
Kurgunuz: Büyülerini genellikle kan büyüsü kullanarak yapan , niyeti iyi olsa da kullandığı korkutucu yöntemler nedeniyle toplumundan atılmış bir büyücü. Kendine ne yapması söylenmesinden hoşlanmaz, insanlarla fazla içli dışlı olmaz genellikle yalnız çalışır.
Eğitim seviyeniz: Resmiyette e sınıfı bir büyücü olmasıan rağmen aslında yapabildiği büyüler a sınıfıdır hatta daha da yüksek bile olabilir.
Lacie Baskerville
Editör
Editör
Lacie Baskerville

Lakap : Lace

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 04, 2016 1:18 am

Verdim rütbeyi~
Stefan Bononcini
Büyücü
Büyücü
Stefan Bononcini

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptySalı Tem. 12, 2016 1:24 pm

Stefan Bononcini
Kalabalık zengin İtalyan bir aileden gelmektedir. Büyük babası gibi bir büyücüdür.Ailesinde yalnızca o ve büyük babası büyücüdür.Kardeşleri ve kuzenleri arasında yoğun bir iktidar kavgası vardır. 35 yaşında olmasına rağmen biraz daha genç gösterir. Biraz uzun yaşayan bir soydur. Soğuk bir yanı olmasına karşın sapkın yönleri de vardır.Çoculken istismara maruz kalmasının da etkisi var tabi.
SS
Park Soo Ha
Vampir
Vampir
Park Soo Ha

Yaşadığı Yer : Rıhtım

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptySalı Tem. 12, 2016 1:51 pm

Rütbeyi verdim~
Tia D'Cruz
Rütbesiz
Rütbesiz

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptyÇarş. Ağus. 10, 2016 1:02 am

Karakter ismi: Tia D'Cruz
Kurgunuz: Tia acılar kraliçesi olmasına rağmen şu an tatlış bir prenses ve aydınlığıyla herkesi etkiliyor.
Eğitim seviyeniz: Soyluyuz biz.
Hirabayashi Mika
Psikiyatrist
Psikiyatrist
Hirabayashi Mika

Lakap : Hirari, Hirabayashi-sensei, Mikan

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptyÇarş. Ağus. 10, 2016 2:12 am

Rütbeyi verdim *-*
Stefan Bononcini
Büyücü
Büyücü
Stefan Bononcini

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptyPaz Haz. 04, 2017 1:13 pm

Stefan Bononcini
Kalabalık zengin İtalyan bir aileden gelmektedir. Büyük babası gibi bir büyücüdür.Ailesinde yalnızca o ve büyük babası büyücüdür.Kardeşleri ve kuzenleri arasında yoğun bir iktidar kavgası vardır. 35 yaşında olmasına rağmen biraz daha genç gösterir. Biraz uzun yaşayan bir soydur. Soğuk bir yanı olmasına karşın sapkın yönleri de vardır.Çoculken istismara maruz kalmasının da etkisi var tabi.
SS

Jonquil
Vampir
Vampir
Jonquil

Büyücü Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü Başvuruları   Büyücü Başvuruları EmptyPaz Haz. 04, 2017 5:22 pm

Rütbeniz verildi efenim.

Büyücü Başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnsan Başvuruları
» Şeytan Başvuruları
» Youkai Başvuruları
» Vampir Başvuruları
» Yetenek Başvuruları