Shadows of Tokyo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadows of Tokyo RPG

Tokyo'nun doğa üstü yüzünü keşfe davet eden bir rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vampir Başvuruları

+6
Francis Baratheon
Kisaragi Shota
Lillian Gancharow
Yuki Onna
Jonquil
Wilhelmina Tepes
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Wilhelmina Tepes
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Wilhelmina Tepes

Lakap : Mina
Yaşadığı Yer : Tokyo

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPaz Mart 13, 2016 10:22 pm

Aşağıdaki formu doldurarak vampir başvurunuzu bu başlık altından yapınız.

Karakter adı-soyadı:
Kurgu:
Vampir Rütbesi:

*Soylu vampirlerin sayısı kısıtlıdır.
*Vampirler hakkındaki bilgilendirme için buraya
Jonquil
Vampir
Vampir
Jonquil

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 25, 2016 10:52 am

Karakter adı-soyadı: Jonquil
Kurgu: Kore'nin Japon istilasına uğradığı vakit tek yenilgisi bu değildi, kolera salgının da merkezi olmaktan kendisini koruyamamıştı. Jonquil 1906 yılında yakalandığı hastalıkla savaştığı sırada karşılaştı, damarlarındaki zehrin sahibiyle. Japon asıllı adamın, yüzünü sakladığı maskesinin ardından duyulan tok ses tonu kaldı kızın zihninin derinliklerinde. "Böyle bir güzellik yaşamalı, gerekirse ve güçlenirse sonsuza kadar..." Karanlığı bölen sivri dişlerin ardından Jonquil uyandığında, kendisine bu isim fısıldandı kulağına, öncesini unuttu, yeni hayatına tutundu.
Vampir Rütbesi: Sadece vampir olması yeterlidir
Yuki Onna
Rütbesiz
Rütbesiz

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 25, 2016 7:33 pm

Rütbeyi verdim *-*
Lillian Gancharow
Vampir
Vampir
Lillian Gancharow

Lakap : Chloris
Yaşadığı Yer : Kanada

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPtsi Ağus. 15, 2016 8:45 pm

Karakter adı-soyadı:  Lillian Gancharow
Kurgu: İngiltere'nin zenginlerinden sayılan bir ailenin kızı olan Lillian, küçüklüğünden beri zengin bir ailenin oğlu ile evlenmesi ve topraklarına yeni topraklar katması öğretilmişti. Hayat felsefesi haline gelen bu durum Fransız-İngiltere savaşları sırasında bozulmuştu. Çünkü bir Fransız ordusu saldırmış, tüm ailesini öldürmüştü. Korku dolu gözlerle girdiğin masanın devrilmesi ve karşısındaki sarışın, beyaz tenli adam bütün bu öğrendiklerini silmiş, yeni bir hayat tarzına adım atmıştı. Bu hayatta ne para ne de toprak savaşı vardı. 

Vampir Rütbesi: Normal vampir.
Kisaragi Shota
Beta
Beta
Kisaragi Shota

Yaşadığı Yer : Hokkaido

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPtsi Ağus. 15, 2016 8:51 pm

Rütbeyi verdim efenim. *-*
Francis Baratheon
Soylu Vampir
Soylu Vampir
Francis Baratheon

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPtsi Ağus. 15, 2016 10:29 pm

Karakter adı-soyadı:  Francis Baratheon
Kurgu: Fransa’da birbirine olan aşıkları ün salan çiftin kısa zamanda evliliğini ve sevgilerini daha da güçlendiren oğulları Francis dünyaya gelmişti. Herkesin içerisinde normal bir aile olarak yaşamını sürdürürlerken, evden içeriye girdiklerinde ise asıl özlerine dönüyorlardı. Francis, iyi yetiştirilmesine rağmen gün geçtikçe büyüyerek etrafta çıkarttığı sorunlar yüzünden ebeveynlerinin uzun süredir gizlediği bir gerçeği açığa çıkartmıştı. Vampir olduğunu öğrenilen bu ülkeden bir an önce uzaklaşan aile İngiltere’nin kollarına sığınmak istemişti. Annesi ve babası güvenliği için onu gizleyerek soylu aile ile tanışmalarının ardından antlaşma konuşmasından vampir olduklarından ötürü sağ çıkamayarak öldürülmüştü. Francis, geri kalan yaşamında o adama dair kininle büyürken elinde bulunan gücü kullanarak kendine dair ordusunu oluşturmuş, eğitimlerini sağladıktan sonra İngiltere’ye geri dönmüştü. Soylu aileden geriye bir parça kalmaması adına kullandığı ordusunla birlikte kendi ellerinle öldürmek için adamın odasına girdiğinde karşılaştığı manzara ile gidişatı değiştirmişti.Masanın altına sakladığı küçük kızını çıkartarak gözlerinin önünde vampir olmasını izlemesini sağlamıştı. Kızının yaşadığı değişim üzerine acısını zevkle izlerken, ordusunda bulunan adamlarının öldürmesine izin vermişti. Adama dair öfkesi geçmediğinden dolayı emri altında bulunan kızını sağ bırakıp içinde ki nefreti kusarak eziyet çektirirken, yeni bir yaşama da adım atmaya çalışmıştı. 

Vampir Rütbesi: Soylu vampir.
Shimizu Haruka
Sokak Şarkıcısı
Sokak Şarkıcısı
Shimizu Haruka

Lakap : Haru-chan

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPtsi Ağus. 15, 2016 10:34 pm

Rütbeyi veriyorum hemen *-*

Yalnız şey Baratheon olarak doğup büyüyor karakter dimi ben yanlış anlamadım o.o
Francis Baratheon
Soylu Vampir
Soylu Vampir
Francis Baratheon

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPtsi Ağus. 15, 2016 10:41 pm

Evet, o şekilde doğarak büyüyeceğim. Umarım yanlış bir şekilde başvurumu yapmamışımdır. Ayrıca teşekkür ederim!!
Shimizu Haruka
Sokak Şarkıcısı
Sokak Şarkıcısı
Shimizu Haruka

Lakap : Haru-chan

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPtsi Ağus. 15, 2016 10:44 pm

Yok yok benim kafam karıştı çok teşekkür ederim vampir kurgusuna başvurduğun için *-* >////////<
Marion Takayoshi
Soylu Vampir
Soylu Vampir
Marion Takayoshi

Lakap : Mari

Vampir Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Başvuruları   Vampir Başvuruları EmptyPerş. Ağus. 18, 2016 9:29 pm

Karakter adı-soyadı:  Marion Takayoshi

Kurgu:  Soylu vampir olan Fransız babasının tehlikeli ve son derece sağlıksız kişiliğinden rahatsız olan vampir annesi, Marion'a hamile iken ülkeyi terk ederek Rıhtım'a sığınmak ve Kraliçe'ye olan bağlılığını göstermek amacıyla Tokyo'ya taşınmıştır. Burada Japon bir vampirle evlenen annesi, yeni kocasının soy adını almış ve Marion'u Japonya'da yetiştirmiştir. Kraliçe'ye bağlı olarak yetişen Marion, doğuştan liderlik duyguları olan, soğuk görüntüsünün altında aslında kırılgan olan kişiliği ile vaktinin çoğunu savaş ve kılıçlarla geçirmektedir. Bir gün şans eseri biyolojik babasından bir vampir aracılığı ile gelen haberle annesine bile söylemeden apar topar Fransa'ya yolculuk eder. Vampirin söylediğine göre gerçek soy adları olan Bellefleur soyu, bir lidere ihtiyaç duyuyordu babasının sorumsuzluğu yüzünden ve en yaşlı olan aile üyesinin tek çocuğu olarak bu görevi Marion'dan başkası üstlenemezdi. Fransa'da bir süre soya liderlik eden Marion, çok geçmeden kurt adamlar ile çıkan savaşta babasının güneşte zorla ve hunharca yakılarak kafasının koparılmasıyla can verdirilmesi üzerine kaçarak Japonya'ya geri döndü. Kendisine yas tutma izni vermeden savaş ve kılıç eğitimine devam etti burada. Bu sefer daha hararetle asıldı eğitimine. Çünkü içindeki üzüntü, nefret ve hırs harmanlanarak bedenini ele geçirmişti. Zihni zayıflığı reddediyor, çığlık çığlığa kinini güdüyordu zaman geçtikçe. Bir karar verdi Marion o anda. Bir insan bularak kendine itaat edecek olan bir vampire dönüştürecek, hem kendine olan güvenini kamçılayacak hem de planladığı intikam oyununda kendine güvenebileceği bir itaatkar edinecekti. Kini git gide büyüyordu.

Vampir Rütbesi: Soylu Vampir

Vampir Başvuruları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» İnsan Başvuruları
» Şeytan Başvuruları
» Büyücü Başvuruları
» Youkai Başvuruları
» Dünya Klanı Başvuruları