Shadows of Tokyo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadows of Tokyo RPG

Tokyo'nun doğa üstü yüzünü keşfe davet eden bir rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dünya Klanı Başvuruları

+2
Wilhelmina Tepes
Kisaragi Shota
6 posters
YazarMesaj
Wilhelmina Tepes
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Wilhelmina Tepes

Lakap : Mina
Yaşadığı Yer : Tokyo

Dünya Klanı Başvuruları Empty
MesajKonu: Dünya Klanı Başvuruları   Dünya Klanı Başvuruları EmptyPaz Mart 13, 2016 10:24 pm

Dünya Klanı başvurularını bu formu doldurarak bu başlık altından gerçekleştiriniz.

Karakter adı-soyadı:
Kurgu:
Rütbe:

*Sekiz Elitler, adından da anlaşılacağı gibi sekiz kişiden olmak zorundadır.

*Dünya Klanı ile ilgili bilgilendirme için buraya

* Sürüler

Japonya sürüsü - Ame no Tsurugi - Amano Yue (Alfa)
Kore Sürüsü - Yamazake Of Yakuza - Kim Nari (Alfa)
Çin Sürüsü -
Amerika Sürüsü -
İngiltere Sürüsü -
Rusya Sürüsü -
Romanya Sürüsü -
İtalya Sürüsü -
Fransa Sürüsü -
Kisaragi Shota
Beta
Beta
Kisaragi Shota

Yaşadığı Yer : Hokkaido

MesajKonu: Geri: Dünya Klanı Başvuruları   Dünya Klanı Başvuruları EmptyC.tesi Nis. 23, 2016 3:03 am

Karakter adı-soyadı: Kisaragi Shota

Kurgu: Shota, dönüşüm geçirene kadar kurtadam olduğu hakkında en ufak bir fikri bile yoktu, bu nedenle ailesine duyduğu öfke ve nefret bir tık daha üst seviyeye yükselmiştir. Babası kendi küçük sürüsünün alfası olsa da Shota dönüştüğünde ailesinden uzakta olduğundan omegalığı da tatmıştır; lakin uzun sürmeden tekrar ailesinin yanına dönmek zorunda kalmıştır. Dönüşünün üzerinden geçen 2 sene sonrasında belki babasından sonra geçebileceği alfa konumuyla birlikte sürüyü reddetmiştir. Kurtadamlar adına duyduğu hikayeler haricinde bilgi birikimi olmadığından ötürü de son derece acemidir.

Rütbe: Kurtadam (Kast sistemi ile ilgili de bir şey belirtmeli miyim emin olamadım. T-T) 
Wilhelmina Tepes
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Kraliçe | Rıhtım Sahibi
Wilhelmina Tepes

Lakap : Mina

MesajKonu: Geri: Dünya Klanı Başvuruları   Dünya Klanı Başvuruları EmptyC.tesi Nis. 23, 2016 3:09 am

Kraliçe ile bir alakan olmadığı takdirde sistemden bir isim rütbe seçmene gerek yok *-* o yüzden direk beta olarak kaydettim seni *-*
Himura Zurui
Şekil Değiştiren | Tilki
Şekil Değiştiren | Tilki
Himura Zurui

MesajKonu: Geri: Dünya Klanı Başvuruları   Dünya Klanı Başvuruları EmptyÇarş. Tem. 27, 2016 2:48 pm

Karakter adı-soyadı: Himura Zurui
Kurgu: Himura ailesinin soy ağacı Avrupa'ya dayansa da yaptıkları göçle birlikte yüzyıllardır Asya'da yaşamlarını sürdürmektedirler. İnsan formları bu bölgeye adaptasyon sağlarken tilki genleri saflığını hala korumaktadır. Zurui de bu doğrultuda, Japonya'nın göbeğinde dünyaya gelmiştir. Ailesinden öğrendiği tek şey, gerekmediği sürece dönüşmemektir, zira insanların arasına çok iyi kaynamış, yıllardır sırlarını saklar vaziyettedirler. 
Zurui, genlerinden gelen kurnazlık ve zekası sayesinde ortalamanın üzerinde bir lise öğrencisi olarak şimdilik hayatına devam etmektedir. 
Rütbe: Şekil Değiştiren / Tilki
Kageyama Ren
Avukat
Avukat
Kageyama Ren

Lakap : Kageyama-sensei, Oni

MesajKonu: Geri: Dünya Klanı Başvuruları   Dünya Klanı Başvuruları EmptyÇarş. Tem. 27, 2016 5:53 pm

Rütbeyi hemencecik verdim *-*
Kim Nari
Alfa | Kore | Yamazake Of Yakuza
Alfa | Kore | Yamazake Of Yakuza

Yaşadığı Yer : Seul

MesajKonu: Geri: Dünya Klanı Başvuruları   Dünya Klanı Başvuruları EmptyÇarş. Mart 14, 2018 9:19 pm

Karakter adı-soyadı:  Kim Nari
Kurgu: Babannesi vefat ettiğinde çok bunalıma girmişti babanesini çok severdi ama çoğu zaman birbirleri ile zıtlaşabilen iki karakter olmalarına rağmen babannesinin vefatı onu etkilemişti aslında, babannesi vefat ettiği gece Nari eve döndüğünde annesinin bir kurt soyuna ait olduğunu öğrenmiştim tabi ki bu beni daha da sarsmıştı sonuçta on beş yıldır insan gibi yetişmesine sinirlenmisti NariAnnesine belki de bu yüzden hiç affetmiyecekti sanırım ama onu da çok seviyordu bazen ailesine bu konuda çok kinleniyordu ama yapacak bir şeyi yoktu onları bazen öldürmek istiyordu ama bunu da yapmak istemiyordu bu yüzden hep dolunaylarda saklanıyordu dönüşürken Nari çok sinirlendiğinde kurt olmaktan çok korkuyordu çünkü sinirlenince kurt'a dönüşeceğini biliyordu.

Ailesi hep sürünün başına geçmesini istemişti ama ailesi ile barışması onu alfa yapmazdı ve yapmıyacaktı da annesini tam olarak afettmemişti bu afetmiyeceği anlamına gelmiyordu ama bu zaman alıcaktı ve alfa olmaya da hazır değildi bunun için gereken şeyleri öğrenmesi gerekiyordu ve bunları öğrendiğinde ancak o zaman alfa olabilirdi bunu ailesi ile konuşmuştu ve bu konuyu tatlıya bağlamışlardı.
Rütbe: Kore Sürüsü Alfası, Kurt Kadın Kendisi, Klanın Adı Yamazake Of Yakuza
Ninomiya Kazuki
Idol | Aktör
Idol | Aktör
Ninomiya Kazuki

Lakap : Nino / Kazu

MesajKonu: Geri: Dünya Klanı Başvuruları   Dünya Klanı Başvuruları EmptyCuma Mart 23, 2018 3:06 pm

Rütbe verilmiştir, gecikme için özür dilerim m(_ _)m

Dünya Klanı Başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Başvuruları
» İnsan Başvuruları
» Şeytan Başvuruları
» Büyücü Başvuruları
» Youkai Başvuruları